Puhastusest

Majapidamises on mitmeid tolmuallikaid: inimestelt ja lemmikloomadelt pudeneb pidevalt surnud nahakudede osakesi ning juukseid ja karvu jne. Igapäevane elu (kodutööd, toidu valmistamine, söömine, harrastused, suitsetamine jms) on samuti tolmu ja mustuse allikas. Osakesed ja raskemetallid leiavad oma tee meie kodudesse iga päev läbi uste ja akende, meie kingade ja riiete ning muude asjadega, mis tulevad sisse väljast. Madratsid, mööbliriie ning vaipkatted püüavad selle mustuse kinni, ning toodavad lisaks mustust ka enda sees. Majapidamistolm koosneb orgaanilistest ja anorgaanilisetest ainetest. Eri tüüpi tolmu, mida kutsutakse allergeenideks, kõrge kontsentratsioon võib põhjustada allergiat ka inimestel, kes ei ole selle all kunagi varem kannatanud. Suurt hulka allergeene saame me ka majapidamistolmus elavatest lestadest.

Tolmulestad kuuluvad arahniidide perekonda (nii nagu ka ämblikud) ning nende toiduks on peamiselt surnud nahk ja bakterid. Allergia all kannatavatel inimestel on tavaliselt päritud eelsoodumus allegiaks, kuid tihtipeale on selleks põhjuseks aga pikaajaline kokkupuude allergiaallikaga. Kuna inimesed veedavad üha rohkem aega kinnistes ruumides, siis see on hakanud nende tervist mõjutama. Kodu eest hoolitsemine ei ole pelgalt nähtava mustuse eemaldamine (traditsiooniline koristamine), vaid ka nähtamatu ja tervisele ohtliku mustuse eemaldamine - selleks, et parandada meie elukvaliteeti meid ümbritsevas keskonnas.

Meie ettevõte pakub madratsite ja vaipade sügava hüpoallergeense kuivpuhastuse teenuseid unikaalsete tselluloosist koosnevate ja tervisele kahjulikke keemikaale mittesisaldavate vahendite abil.


Muude puhastusmeetodite puudused

Pärast niiskepuhastust on vaip pealtnäha puhas. Ent mõne aja möödudes, kui vaip saab kuivaks, siis tolm tõuseb taas vaiba pealispinnale plekide näol, ning selle aja jooksul koguneb ka uus tolm, ning tekib soov puhastada vaip uuesti. Vaipade kuivpuhastust teostatakse siiani tervisele kahjulike kemikaalide abil. Seetõttu meie firma pakub kuivpuhastust spetsiaalsete hüpoallergeensete vahendite, Saksa ettevõte VORWERK poolt toodetud Kobosan active ja Lavenia abil.

Vahendid

Kobosan active

Kobosan active on hüpoallergeenne puhastuspulber, mis puhastab Teie vaibad sügavalt.

Tõhus ja sügav puhastamine. Teie vaip on täiesti puhas. Karv saab taas pehmeks, ning vaiba värv saab erksamaks ja värksemaks.

Kobosan active ja selles sisalduv määrdumisvastane formula kaitsevad vaiba kiude kuivast mustusest. Teie vaip jääb puhtaks ja uueks pikema aja jooksul.

TÜV Nord (registreeritud sõltumatu testimisorganisatsioon) on kinnitanud, et Kobosan active vähendab efektiivselt allergeenide kogust ning sobib allergikutele.

Kobosan active ei ole lahustuv puhastusvahend. Puhastusprotseduur on täiesti riskivaba nii vaibale kui ka vahendi kasutajale.

Kobosan active koosneb praktiliselt vaid tselluloosist.

Lavenia

Lavenia on hüpoallergeenne puhastusvahend madratsite puhastamiseks.

Lavenia mitte ainult ei puhasta Teie madratsi tolmust, vaid ka eemaldab efektiivselt baktereid, tolmulestade ekskremente ja seente eoseid. Allergeenide tase madratsites oluliselt väheneb.

Lavenia sisaldab vaid ohutuid aineid, mis vastavad Euroopa kosmeetikatoodete turvalisuse standarditele.

TÜV Nord (registreeritud sõltumatu testimisorganisatsioon) on kinnitanud, et Lavenia vähendab efektiivselt allergeenide kogust.

Lavenia panustab aktiivselt Teie tervise säilitamisesse, ning eriti hästi see sobib allergiale kalduvatele inimestele.

Kobotex

Kobotex on tugevalt määrdunud vaibaosade tõhusaks puhastamiseks mõeldud vahend. See on efektiivne plekieemaldaja. Vahendit kasutatakse ka plekkide eemadamiseks mööblilt ja riietelt.